Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz floatr #36 üzenetére

    Egyrészt nem, itt nem csak a befektetés a cél. Az, hogy egy nyílt és sok játékossal rendelkező játék mögött álló céget megvesznek, azt nem azért teszik, hogy befektessenek. Itt a konkurenciát is akarják gáncsolni, hogy egy húzócímét elveszítse. Mert eddig a kiadó multiplatform címként tekintett a projektre; ezáltal maximalizálta a bevételét, mert mindenkit el tudott érni, aki ezzel a stílussal játszik. Most nem ez lesz.
    Másrészt senki nem mondta, hogy a Sony különb. Ezt csak te hoztad be a vitába. Sőt, még arty is kiemelte, hogy látja a Sony 'másik' oldalát - és én is jeleztem, hogy semleges vagyok, vagyis nem húzok a Sony felé, így nem eszek meg semmilyen marketing-maszlagot; csak hasonlóan gondolkodom, mint az NVIDIA féle ARM-os felvásárlásnál. Vagyis nem a Sony-t védjük, hanem a MS felvásárlását támadjuk (és ezt vizsgálja is a hatóság). A kettő között nagy a különbség, bár a végeredmény hasonló (mint ahogy különbség van aközött, hogy egy csoportot támogatsz, vagy a csoporton kívülieket 'adóztatod' - mert a végeredmény ugyanaz lesz: a csoporton belülieknek jobb lesz; csak nem mindegy, milyen módon).

Új hozzászólás Aktív témák