Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• joey04

titán

válasz floatr #182 üzenetére

De amúgy ha az apple pay annyira überjó és kifizetődő, akkor nem kell félnie a rajongóknak sem, fizethetnek a kedvenc multijukon keresztül továbbra is.

Ha nem dobja az OTP az AP támogatást.

A ki hogy és miért vált bankot téma pedig megint olyan, hogy ne haragudj, de semmi közöd hozzá. Ha én olyan bankot akarok, aminek akadozik a rendszere és egy olyan os-t ami teljesen zárt, akkor az az én dolgom. Nekem az a fontos, hogy sok ATM legyen és sok fiók. Nem érdekel, hogy manapság ki és mit csinál. Az menjen olyan bankhoz. És semmi jogod beleszólni abba, hogy milyen legyen a rendszer amit én használok, és milyen bankot válasszak. én sem pattogok, hogy legyen ilyen vagy olyan a droid, sőt, kimondottan örülök, hogy más eszmék után megy, mert egyrészt ez valóban jó a piacnak, másrészt én rendszeresen rápróbálok droidos telefonokra és így nagyobb a kontraszt. Android userként véleményed lehet arról, hogy a zártság nem jó, de verni a palávert, hogy igenis legyen nyitott mint a droid, és szembemenni az adott platformot használókkal, hogy márpedig ez nekik is jó lenne, ez felháborító viselkedés. Ahhoz sem lenne közöd, ha az Apple minden iphone-t egyedi csatlakozóval adna, és minden tulajnak egyedi töltőt kéne vennie aranyáron, minden bekapcsolás után utalnia kéne az apple-nek, nem lehetne rajta csak apple szoftvereket használni, és még az android szó is tiltva lenne safariban. Véleményed lehet, hogy egy szar, nekem ez nem kell, inkább droidot használok, az rendben van. Itt a topikban szépen látszódik, hogy az iOS userek zöme nem örülne ennek a változásnak. Droid user ne próbálja már meg beadni, hogy ez nekik, nekünk is jó. Nem, nem az. Neked lehet, én sem akarlak meggyőzni, hogy hagyd a fenébe a bugos szabadságot, gyere a stabil bezártságba, az neked is jó, mert sokkal jobb a felhasználói élmény. Komolyan felháborító a viselkedésetek, hogy ennyire nem tudjátok elfogadni a másik véleményét. Én elfogadom, hogy neked az kell, más kell, nem akarlak meggyőzni, hogy ez jobb. Ez a nagy különbség. A szociológiai kutatás meg nem érdekel, egyébként itt amúgy sem a választás a lényeg, mert droidon sem volt választási lehetőség, a simple-t kellett használni és kész. Mondtam azt is, hogy ha meg kell nyitniuk a fizetési lehetőséget mások előtt az rendben van, ha mellette ezeket kötelezik az AP támogatására IS. Na akkor valóban van választási lehetőséged. Hogy AP-ben használod a kártyát, vagy saját appban.

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák