Új hozzászólás Aktív témák

  • __Zs__

    tag

    Sziasztok!

    Most vásároltam Honor Band 5-öt, és őszintén megmondom egy kicsit csalódott vagyok.
    Szinte egész nap ültem (home-office szg.-es, telefonos meló) és 8093 lépés van a karkötőn, ami egyértelműen teljesen helytelen (max 1200-1500 lehet). Olvastam itt is, meg máshol is a nézelődve, hogy nem kell tőle túl nagy pontosságot várni ezen a téren, de azért ennél én jóval pontosabbra számítottam.
    A hab a tortán, hogy tegnap este miután felraktam a csuklómra és elmentem lefeküdni a 4 fizikai lépés 14 mért lett. Reggel ébredve, pedig 254-et mutatott az óra. Tisztában vagyok vele, hogy a megfelelő frekvenciájú és intenzitású rezgéseket érzékelve és elemezve dönt a sw arról hogy mi lépés és mi nem, de azért egy éjszakai alvásra 240 lépést beszámolni, úgy hogy feleségem elmondása szerint nem vagyok egy álmomban össze-vissza forgolódó valaki - meg tudtommal alvva sem járok :) - az azért szerintem furcsa.

    Ha a lépéseknél ennyire "ügyetlen", akkor mire lehet számítani más mozgásformák analízisénél pontosság terén?

    OK-k ezek az értékek, együtt kell velük élni, vagy esetleg béna/hibás a karkötő --> küldjem vissza/gariba cseréltessem?

    Válaszaitokat előre is köszönöm!

    Üdv': __Zs__

Új hozzászólás Aktív témák