Új hozzászólás Aktív témák

  • WD40

    aktív tag

    Jó, elgondolkodtató írás. De ha olvasok egy ilyet, mindig az ugrik be először, hogy nem akarok ilyen "okos" világban élni (valószínűleg nem vagyok egyedül) :U
    Létezik néhány értelmes és hasznos smart dolog is, de már rég túlzásba vitték őket.
    Már akkor fogtam a fejem, amikor megjelent a kamerás TV, vagy lejött a cikk az eszközről, amivel neten keresztül lehet "kezet fogni" és átviszi az érintéseket, mozdulatokat elméletileg. (Nem találom sajnos, de ha mégis, linkelem)
    De arra, hogy mennyire észrevétlenül "rá lehet szokni" valamilyen techológiai újításra, itt egy suta és nem teljesen a cikkhez kapcsolódó példa. Play áruházat böngészve feldobta nekem a "Rejtő Jenő összes" alkalmazást, mint nekem tetszőt - fene tudja honnan jött neki, kicsit azért ijesztő... Feltettem, hogy mi ez pontosan, az összes könyve digitalizálva, hangoskönyvek... Gyerekkorom egyik kedvenc írója, még ma is szeretem, beleolvasgattam, és fél óra után tört rám a felismerés. Harminc perce 4,8"-on olvasom a töppedt betűket (lehet nagyítani, ez most lényegtelen), görgetem 15 soronként, amikor ott a polcon a könyv. Hülye érzés volt. Távol áll a példa az okos kütyüktől, de na.
    Amúgy próbálok nem e-szemetelni, ez életem második androidos telefonja, és talán ötödik mobiltelefonja. Két éves (előtte még "sima" Desire volt 5 évig) és tudom hogyha újat/másikat vennék az a csoda is 3 napig tartana, aztán ugyanúgy feküdne az asztalon és csak telefonálnék meg emaileznék rajta - azt meg ez is bőségesen tudja). Vagy itt a gépem, szintén nem mai darab :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Az analog világ utolsó (?) harcosa.

Új hozzászólás Aktív témák