Új hozzászólás Aktív témák

  • Dezsike

    tag

    Biztos vannak akik örülnek neki, de a többségnek ez nem alternatíva, mert nincs rajta szinkron. Engem nem zavarnak az angol filmek, moziba is minden további nélkül beülök feliratos filmekre és nem is olvasom, de a környezetemben mindenki panaszkodik ha nem magyarul szólal meg a film. Viszont én meg nem vagyok olyan szintű film- és sorozat rajongó, hogy megérje a havi 8 euró, össz-visz 1 sorozatot nézek, de nem tudom kideríteni, hogy egyáltalán része-e a kínálatnak, mert nem ad ki semmit, folyton a regisztrációra akar rávenni, viszont a bankkártyaszámom nem akarom megadni, mert van egy olyan érzésem, hogy hiába ingyenes az első hónap, a pénzt zárolni fogja... Ha meg a bankkal feloldatom a 30 nap előtt rátolnak némi költséget.
    Jelenleg a tévéből veszem fel az adott sorozatot külső merevlemezes set-top-boxszal, mert túl későn adják munkanapon - a sorozat célközönsége olyankor már alszik, mert másnap munka van... pedig nem felnőtt tartalom. Ezt váltaná ki a Netflix, de ehhez túl drága - egyszer megvettem a felvevőt 3 havi díjért már egy éve, azóta teszi a dolgát minimális áramért cserébe.

Új hozzászólás Aktív témák