Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz b. #47 üzenetére

    Ezek többsége megvan, nyilván ezeket vettem meg a platformra, nem a skyrimet meg a doomot meg nem is a mobilszökevény world war x-et vagy mit, ami amúgy iOSen ingyenes cím, itt meg 10eniksz euró. Odyssey nagy kedvence a fiamnak, de ő nyolc éves. Zeldától is el vannak ájulva a gyerekek, de bármelyik random pc-s rpg mellett azért nem ugyanaz a hűmegha. De mondom ez csak az én magánvéleményem, és lehet totál rosszul látom, és el tudom fogadni, hogy nektek más a véleményetek erről.
    Odysseyt is és Zeldát is tolom amúgy, és nem rossz játékok, sőt, de mégis az az érzésem, hogy nem én vagyok a célközönségük, hanem a gyerekeim. Odyssey is a lokálcoopal, ahogy az egyik player a márió másik a kalap, na, szóval érted. És sokkal jobban halad benne a kölök, mint pl a klasszik márióval, ami szintén megvan switchre, mert egyszerűen könnyebb/könnyedebb.
    De mondom, hiányolom a tartalmat erősen, és úgy különösen bántó, hogy összesen sincs 200 cím szerintem erre a platformra, amiből legalább a 3/4-e vmi mobilport, és abból is rengeteg a színvonaltalan cucc. A teljes platformon van 20 értelmezhető cím talán, ami nem n+1 éves pc/mobil/konzolport, és azokban van benne a mariokart (ha ez nem kiddie, akkor mi? :) ), a kalapcoop Odyssey, a rekordrövid Sonic, stb.
    De részemről téma off, megyek és keresem tovább a mélységet, mert eddig nem találtam meg, és nem zárom ki, hogy ez valóban az én hibám.

Új hozzászólás Aktív témák