Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Dare2Live #337 üzenetére

    Nem a pixel 4a-ról beszélek, hanem a többi pixel telefonról, mivel a legtöbb szép "kis" kávákkal volt megoldva, és ha már egy bazi nagy telefon van a kezembe, akkor az inkább legyen egy nagy kijelző, mint elpazarolt felesleges semmire nem jó káva

    Nekem egy 7pro-m van, szerintem elég jól ki van használva az előlapja kijelző/ház arányban, soha nem okozott gondot a lekerekített kijelző, soha nem nyomtam mellé, soha nem ejtettem le, nem csúszott ki a kezemből stb...

    Attól hogy egy telefonnak nagy a kávája, ugyan úgy csúszhat, mivel sokszor ez is üveggel fedett rész, ami mögött semmilyen tartalom nincs, tehát ennél jobban elpazarolt hely nincs is egy telefonon

    Nézd meg a pixel 4xl telefont, a kijelző feletti rész valami borzadvány, semmi értelme nincs, egyszerűen csak elcsúnyítja a telefont, és még a ház is nagyobb lesz tőle, tök feleslegesen, ráadásul 90%-ban nem a telefon tetejét fogod a telefonnak, hanem az alját, szóval még arra sem lehet fogni, hogy így könnyebb megfogni a telefont, egyszerűen feleslegesen csúnyává, és taszítóvá teszi a készüléket

    Persze, tök szubjektív, meg biztos elfogult is vagyok, hisz 7pro-m van, de azért megnéznék egy szavazást, hogy melyik a szebb telefon a kettő közül, és melyiket választanák az emberek külső alapján

    Egyébként hozzátenném, hogy a pixel 4xl-nél ha levágnák a tetején azt a tök felesleges részt, és nagyjából a kijelzővel zárulna a telefon, akkor még lapos kijelzővel is egy gyönyörű készülék lenne, főleg a hátulja

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák