Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz gabor7th #15 üzenetére

    Igen, konkrét, pont annyira mint az átlagbér felmérés... A munkám miatt van némi betekintésem a piac és a bérek alakulásába, de hidd el ez csak a mézes madzag. Volt olyan kollégám aki négy év alatt egyszer sem kapott emelést, akkor hogy is vannak ezek a bérek? Arról meg már nem is beszélek hány szakmunkás van segédként bejelentve a mai napig, akiknek ezt le kell nyelni, mert annyira dübörög a gazdaság. És nem, nem nógrádról beszélek, hanem egy nagyobb városról az osztrák határ mellett... Nekem elhiheted, aki nem "vállalkozó" vagy nepper, az itt sem keres lóf@szt se, illetve én nem hallottam senkitől az elmúlt években béremelést egy családtagomon kívül, aki egy jól menő kis cégnél ténykedik. Én minden évben megkaptam ami járt, de én is csak egy vagyok a kevés szerencsések közül, de ha elhelyezkedésre kerül a sor, gyakorlatilag a sötét középkorba kell lesüllyedni, mert vagy szopsz kevés pénzért, vagy nagyot szopsz egy picivel több juttatásért, és ebben ki is merült a jobban élünk történet. Arról meg már nem is beszélek, hogy közben mennyit drágult minden, így relatíve szarabbul élünk, mint négy éve...

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák