Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz baluka26 #21 üzenetére

    Felesleges vitatkoznotok, mert tisztára hülyét csinálnak belőletek a gyártók. A beszerelt hangszórón múlik a végeredmény. A fejhallgató formája, mérete szinte alig számít az akusztikában, max a kényelem miatt fontos, de a hangszórón műlik, hogy szól.
    Zalman ZM-S6F fejesem volt, mert éppen az volt olcsón apróban megtört vezetékkel annó. Az egyik csatornát kellett visszavágni a fülestől 10 centit, megcsináltam, 4k-t megért gondoltam, teszek rá, hogy 290cm a vezetéke 300cm helyett. Eltört a pántja nemrég.
    Volt régről egy Thomson WHP 440 fejesem, ami géppel kábé használhatatlan volt, mert állandóan sistergett, szar benne az FM vevő gyárilag, vezetékes bemenete meg nincs. Szintén régről volt egy 5m hosszú jack hosszabbító kábelem, amivel annó tévéztem, csak az anyás vége megtört ennyit tettem a Thomsonnal, rádobtam a töltő jack dugóját kiszedve a helyének a furatát felhasználva a jack kábelt meg azt a gagyi vékony bőrt, ami persze kirepedezett a párnáján ledörzsöltem teljesen, így az most plüss mert az volt a bőr alatt. Százszor jobban szól, mint a Zalman, mert tök más hangszóró van benne, 10x teltebb a mély és a magas közép is szebb, ráadásul nem izzad be alatta a fejem, mint a bőrpárnás zalmitól. Mondanom sem kell, hogy kipróbáltam pár fejest üzletben 10-20k közötti árakban mielőtt ezt a kábelcserét megléptem "miért ne" alapon és egyik sem jobb, mint most így ez. Se kényelemben, se hangban. Totál népvakítás az egész. Ha már külföld akkor fejhallgatókba való minőségi hagszórót rendeljetek, ne fejhallgatót aranyárban :W :DDD

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák