Hirdetés

2017. május 27., szombat

Gyorskeresés

(#42) imibogyo válasza Reggie0 (#39) üzenetére

imibogyo
(PH! addikt)

Ja bocs ez Rover623-nak ment volna:
Baromi lenéző vagy és a szövegértelmezéssel is vannak bajok bőven, de mindegy is. Olyan dolgokat adsz a számba amiket nem mondtam. És azt sem mondtam, hogy én tudom az igazságot, csak elmondtam a véleményem, de igazából a kételyeimet hoztam csak fel és nem állítottam semmit sem. És az amit írtam hangulatkeltés, meg riogatás? Vicces vagy... Ja nem... :U

De végülis mindegy, mert rád is igaz Reggie0. Olvasd már el és értelmezd is amit írtam. Basszus osszátok itt a (mérnök)észt, de közben 3 mondatot nem sikerül értelmezni... :W Egymás mellett hoztam fel párhuzamosan két dolgot, ami szerintem érdekes egybeesés, erre már mindent láttok, még azt is, hogy áltényeket állítok, amit egyébként nem tettem meg...

És ha már menőztök itt a mérnökségetekkel én is menőzhetnék az én szakmámmal, aminek köszönhetően legalább tudok pár egyszerű mondatot értelmezni és nem félreérteni....

[ Szerkesztve ]

1987-es működőképes Honda CBR1000F eladó! Isuzu Gemini GTD cuccok eladók! Komplett CNC marógép és 3D nyomtatóhoz való cuccok eladók, 400.000 Ft-nyi cucc 250.000-ért Akit érdekel valami privátban megtalál...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.