Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz #72042496 #5 üzenetére

    Azóta nem járok abba a topikba, mióta kiderült, hogy 90%-uk teljesen vak. Úgy meg elég felesleges kontrasztról, meg képminőségről beszélni.

    Történt ugyanis, hogy QLED-ről OLED-re váltottam és a készülék valóban képes volt Vivid móban könnyfakasztóan gyönyörű színeket produkált, Game módban viszont olyan gyomrosokat adott, főleg az ajánlott beállításokkal, hogy kedvem lett volna a csukott ablakon kihajítani. Miután mindent is kizártam és kicseréltem és néztem másnál is ezt a készüléket be kellett lássam, hogy ez ilyen, ez ennyit tud. Külön vicces, amikor csodás black levelről szól az ajnározás, de arról nem, hogy cserébe olyan black crushokba futhatsz bele, helyes full rgb és black level beállításoknál is, hogy a fal adja a másikat.

    Külön vicces, amikor a nejem + gyerkőc közös szeparéjába átandalgok és ott a régi Sony W8-amon éppen valami Pixar cucc megy. Retinát elfüstölőek rajta a színek. OLED-en is... Vivid módban, amit soha, senki nem ajánl és game módra alkalmatlan is a fos input lag miatt. (Ismerek olyat, akit annyira zavart a game mode színvesztesége a Vividhez képest, hogy a durva input lag ellenére is Vivid módban hajlandó csak játszani.)

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák