Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz antikomcsi #11 üzenetére

    mi egy ideig néztük, viszont már vagy 1 éve teljesen hanyagoljuk... (először az volt a dühítő, hogy a kb 50 perces részt 3 reklámmal majdnem 1.5 órára húzták, letöltögettük, de annyit sem ért már...) néha elolvasom holdpont.hu -n az összefoglalókat, de azt látom hogy sehova nem halad a sztori: olyan képtelen baromságokat művelnek néha meg akkora blődségeket mondanak, hogy a fejem fogtam... olyan érzésünk volt, hogy a sztorit barlangban élő emberek írják, akiknek fogalmuk sincs a világ dolgairól... pl egy konfliktushelyzet: majdnem bemondásra felvesz az egyik ember a másik emberrel közös ingatlanukra 30milliós hitelt (szimpicsaj ügyintézőn keresztül), úgy hogy ahhoz az illetővel csak 1(!) kóbor papírt írat alá... 12éve vettem fel hitelt, nem 30millióról, hanem "csak" alig 6-ról és nem 1 aláírás kellett hozzá, hanem vagy 30(!) ...plusz jelzáloghitelnél közjegyző, stb... egyszerűen bosszantóan bugyutává vált a sorozat, ami egyre több realitást nélkülözött, folyamatosan elővettek ugyanolyan konfliktushelyzeteket, igazán sztori soha nem volt, nem haladtak sehova, időpocsékolásnak éreztük...

    a survivor legalább keretekkel rendelkezik: van eleje, vége, célja... nem egy fostos rétes, amit éveken át húznak és sehova nem tart... szerintem elkezdjük nézni, a többit meg majd meglátjuk... :K akit az énb-ből szívesen megnéztem volna "sztárok" oldalán, az gerendásy gábor, csak őt eltakarították az rtl-től (nem tudom miért) és erre így kicsi az esély... vagy lehet épp ez csak titkolózás, hogy ne lőjék le a szereplők kilétét? van neki egy stílusa, de kíváncsian várnám, hogy vág regulát az ilyen győzikék meg pákók közt :C

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák