Új hozzászólás Aktív témák

  • speed471

    aktív tag

    válasz vrsptr #21 üzenetére

    Kiváncsi lennék hogy egy kínai sz.a.r meddig bírja! A cikk nagyon jó lett, köszönöm!

    Nekem egy samsung note 2-őm van kb 5/5,5 fél éve nyomkodom.
    Nagyon megvagyok vele elégedve, a kollegáim jönnek a no name telefonjaikal hogy csináljak rá igo-t... és amikor elkezdem nyomkodni egy évezred mire lép valami a telló.

    5 év alatti hibák:
    2 akku csere, 2x 5500ft, egy töltès vezérlő lapka csere 7500ft szervízdíjjal együtt.

    1x beázott mert lámpaként használtam s.o.s csőtörésnél, hál égnek kiszáradt/hibaüzenettel kikapcsolt.

    Iszonyat sokszor le esett de soha nem tört be, bár kezdetektől rendes csukható bőr tok+fólia.

    Sokszor elgondolkodom milyen telefont fogok venni, azért maradnék a samu vonalán, pedig csorgatom a nyálam más irányban! Arról nem is beszélve hogy a családban miattam van mindenkinek samuja, szabadon választhatták, de tekintettel a enyémre mindig meglepődnek hogy még meg van. Kíváncsi vagyok meddig fogja bírni, ha ki jön valami hiba, akkor váltanom kell.

    Egy ilyen kína csoda is bírná eddig? Gyors maradna? Annak idején a programozó haverom nyírt ki két huawei-t (félévesen meghibásodtak) aminek értéke kb 80 000ft volt. Párom samuján én nyírtam ki, bele löktem a asztalról egy vödör vízbe és későn vettem észre... pekh.

    Kíváncsi lennék egy 5 éves teszte a legtöbb telónál melyik maradna meg tovább? Soha nem tudjuk meg :D

    Fuu... ezt hosszú volt leírni tellón, már zsibad a kezem. :D

    [ Szerkesztve ]

    Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

Új hozzászólás Aktív témák