Új hozzászólás Aktív témák

  • faresz

    friss újonc

    en mar tobb mint egy eve vettem meg magamnak a 3T valtozatot a walkie talkie funkcio miatt es a strapabirosag miatt . (akkor 87e ft volt szalitassal ebay-rol) hogy most a programok hogy futnak rajta azt nem igazan tudom mert nincs viszonyitasi alapom . viszont strapabirosaga az kivalo . volt hogy egy teljes napig szenyviz aknaban pihent 3-3,5 m szenyviz alatt es egy alapos mosas utan anyi problemaja lett hogy eltorzult a hang amig ki nem szaradt .(amugy kifejezetten hangos) 60°C es 100% paraban is ( kazan langereben) 2 ora tartozkodas utan is tokeletesen mukodik . birja az uteseket is . kket problemaja van antenna nagyon serulekeny es az utest csillapito kis gumi boritas darabkak levalnak idovel a telefonrol de pillanatragasztoval konnyen vissza lehet ragasztani ezt a kettot leszamitva en kifejezetten ajanlani tudom


    az akumlator uzemideje lathato 5Ghz wifivel ami folyamatosan be van kapcsolva es napi 6-8 orara a bluetooth hasznalattal a kihangositas miatt. napinta kb 3-4 orat hasznalom neten bongeszesre .

Új hozzászólás Aktív témák