Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz dolon75 #4 üzenetére

    Egyszer egy emberke az összes Arma-s, Arma 2-es mapot portolta Arma 3-ra miután a kiadó lehetővé tette. Torrenten vártuk kb már nem tudom, hogy 1 vagy 10 ezren adott iőpont után fél órával, mert csúszott is vele.

    Megjelent a torrent, szedtük is. A 30/3-as akkori elfizetésemen 50/5,5-tel jött le, ment fel.

    Rengeteg adat >>> van rá hely eloszlatva, költségekkel egyetemben. Ha van egy szerver, és figyeli, hogy melyik chunk mennyi darabbban elérhető, akkor simán lehet mident (sebességet, elérést, biztosítottságot) menedzselni.
    Megbízhatóan >>> hány DMCA kerülést élnek túl filmek, zenék, óriás hack-, leak forrásból származó anyagok // bármely valóban jó kódoló algoritmus ever.
    Hozzáférés >>> legyen az az A terv, backupnak meg itt van ez.
    Sebesség >>> szeintem a torrent protokoll megoldja

    Idő: na azt kiszámolnám, hogy egy szerver-szobányi adat országos neten, vagy autópályán jonnek ki jobb b/s -re ;] .

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák