Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz #72042496 #37 üzenetére

    Nyilván, de nagy csodák nincsenek ezek szerint. Bár ha úgy veszem a LG TV+Emby végül is az volt, hiszen kb mindent tud. :)
    Plexre már szerintem jó 6-7 éve rápróbálok évente, de nem tudtam anno a transcode-ot beállítani rendesen ill. hw-vel gyorsítani. (Droidra lett volna jó, mert azon nincs normális deinterlace, így az interlaced források használhatatlanok voltak droidra streamelve)

    @b.
    Nem mondtam semmit a Shieldről, inkább az sw részről beszéltem, hogy eléggé el tudnak vérezni, sokszor több éven keresztül is 1-1 funkcióban. A hw-t meg csak érintettem, hogy ott is vannak ugyanilyen hiányosságok sok, nem natív cuccal.
    De ha már Shield, nincs tapasztalatom, de ilyen szempontból nyilván jobb lehet mint a "tákolt" vagy gyári félmegoldások (TV lejátszók). Minél több jól támogatott gyári cucc kéne, hasonlóan ehhez.

    @gyugyo79
    Nem teljesen értem milyen kontextusban írtad le ezt. Nálam is hasonló a helyzet, rss-ről jön automatikusan a sorozat, Kodi és Emby indexeli (még nem váltottam át teljesen), Traktot még csak félig lőttem be... szóval ezt tudja egy Kodi/Emby is szerintem. :F
    Miben jobb az android TV? Vagy csak rosszul értem amit írtál?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák