Hirdetés

2018. szeptember 21., péntek

Gyorskeresés

(#1) Béééla

Béééla
(őstag)

Kezdhetnék azzal, hogy a matekot, fizikát és infót hibriden összevonják, így a "de ez mire lesz jó, nem lehet belőle kenyeret venni a boltban XDDD" kérdezők azonnal megkapnák a választ és a kérdés súlyosságával arányos megvetést.

Bélabá

(#2) laleh

laleh
(PH! addikt)

Népszerűsíteni kellene hogy van ilyen. Sokan tuti nem tudják.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#3) izd6583sawoe

izd6583sawoe
(fanatikus tag)

Magyarból ne a kicseszett verseket és költőket tanulják a diákok, hanem a szövegértést, a fogalmazást és a helyesírást.

Ezért kár volt kommentet írnom. || A hardver csak a szükséges rossz, hogy elérjük a szoftvert.

(#4) GODx válasza izd6583sawoe (#3) üzenetére

GODx
(tag)

Érettségi éve előtt állva nem is tudnék jobb javaslatot mondani ennél. Lesz*rom hogy Arany Jánosnak lyukasvótahasa meg szeretett Petőfivel birkózni, infós vagyok egy infós iskolában, nem ilyennel akarok foglalkozni...

MSI B350M BAZOOKA, Ryzen 1200 @ 3.5GHz, Manli GTX 1050, SS Kana v2, XTRFY NiP Large, Soundmagic E10, Tesoro Durandal Blue --- CsakANyersAim

(#5) Silenc3Hun válasza GODx (#4) üzenetére

Silenc3Hun
(senior tag)

+1 Hála istennek én már túl vagyok rajta, de a legnagyobb hülyeség volt ezeket megtanulni... El is felejtettem már az összeset

Xiaomi Redmi Note 4 | Xbox ONE | Xbox 360E | Lenovo ThinkPad X230

(#6) Lenry

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog

mindig jó látni, ha az állam közpénzen újra és újra feltalálja a spanyolviaszt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) apuka80 válasza Lenry (#6) üzenetére

apuka80
(újonc)

"mindig jó látni, ha az állam közpénzen újra és újra feltalálja a spanyolviaszt"

-> azaz, az állam szemmel láthatóan inkompetens a témában, tehát az állam vonuljon ki teljesen az oktatási szektorból?

[ Szerkesztve ]

(#8) Lenry válasza apuka80 (#7) üzenetére

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog

nem, bőven elég lenne, ha nem túrná ki a már meglévő, pontosan ugyanilyen megoldásokat, hogy aztán sok (köz)pénzért megvalósítsa azokat újra

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.