Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    Jópár éve, még középsulis koromban még én is küldtem be nekik saját programot. Kétszer is. A 2 alkalomból egyszer küldtek egy pólót. Ennyi. Mondjuk nem nagyon vettem komolyan, nem is igazán tudom miért jelentkeztem anno (talán valamelyik tanár rágta a fülem..).
    Amúgy a programnak el kellett küldeni a teljes forrását (ezt kicsit furcsálltam). Az egyik program egy zenelejátszó volt (MP3/WAV,OGG, meg tudott playlisteket, meg pár extrát). A másikat már csak "poénból" küldtem, az csak annyit csinál, hogy az egérkurzor "körbemegy" a monitoron, vagyis ha "kitolnád" jobb szélen, akkor megjelenik bal oldalon - és fordítva, meg lent - fent.
    Így visszaemlékezve nem hordoznak nagy értéket (még csak kicsit sem :) ), de akkor jó ötletnek tűnt.
    Én egyébként abszolút támogatom az ilyen megmozdulásokat, mert egyrészt ösztönző erő, másrészt meg valamilyen szinten előrébb tudnak jutni az kreatív emberkék.

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

  • válasz TomMusic #1 üzenetére

    +1! Jó olvasni az ilyen embereket. Én anno zenéket szerkesztettem. Képes voltam egy számot hetekig szerkesztgetni, sajnos Fast Tracker2-vel nem lehetett jó sample-k hiányában készíteni minőségi darabot. Azokat is az embernek akkoriban magának kellett összeszedni a sample-könyvtárat

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák