Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz <Adamsky> #13 üzenetére

    Szerintem mindig lesz igény arra, hogy tudj fizikai kártyát igényelni. Igen, lehet egyeseknek kényelmesebb, de sokaknak meg nem. Én értem hogy te nem érted miért akarna bárki is fizikai kártyát használni, de csak egyszer merüljön le a telefonod vészhelyzetben vagy ne legyen rajta net valami miatt.
    Amúgy itthon tudtommal nincs digitális igazolvány. Igen létezik E-személyi, de az nem olyan hogy csak felrakod a telefonra.
    Plusz nem is biztos hogy olyan jó ötlet lenne, vészhelyzetben nem árt ha van egy offline megoldás az áldozat zsebében pl. (persze ez kiragadott példa, alapvetően a digitalizáció híve vagyok)

    #15 Zsolt_72
    Persze, de nem fognak rohanni leváltani minden automatát, főleg ott ahol erre nincs nagy igény tehát nem térülne meg belátható időn belül.
    Nem azt mondom, hogy nincs megoldás a dolgokra, csak itt azért az ilyen tech szemléletű városiak sokszor elfelejtik, hogy nem mindenki gondolkozik úgy mint ők, Mari néni Iszapszentgilisztás alsón nem tördeli a kezét, hogy mikor rakhatja át végre a kártyáit google wallet-be... De talán még Kovács Béla mosógépszerelő sem.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák