Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy miben különbözik ez egy manapság átlagosnak számító Smart TV-től? Azon is lehet internetezni. Majdhogynem teljesértékűen. Böngészővel, külön appokkal felszerelve. És természetesen app letöltési lehetőséggel.
    Akkor ez mivel tud többet? Beépítik a Siri-t? Elképzelhető, de attól még nem áttörés.

    Azért kíváncsi vagyok. Tudnak pozitív meglepetést is okozni az Apple termékei.
    Egyedül az árszabásra leszek kíváncsi...
    Mert ha csak az eddigi termékeik árából indulunk ki, akkor a TV-nek - aminek amúgy is magas ára van más gyártónál is - biztos, hogy piszkosul magas lesz az ára.

    Ma egy belépő szintű 107-es 3D-s LG smart TV-t lehet kapni ~ 200-ért. Akkor gondolom az Apple cucca ennek többszörösébe fog kerülni.

    Egyébként én is HTPC-t használok TV-nek. Az van rákötve az LCD-re. Van benn TV tuner, 2 magos intel, 2,5TB vinyó, meg GTX9800 VGA. Így gyakorlatilag bármire tudom használni a gépet egy nagy kijelzőn. És egyben házi multimédia központként is szolgál. Sőt, ha akarom dolgozhatok is rajta. Mi kell ennél több?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák