Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Cathfaern #6 üzenetére

    Persze, én se azt mondom, hogy 5 évig ne frissítse...
    De teszem azt indulás előtti este otthon belövöm az útvonalat. És rácuppanok az otthoni wifis hálóra és had töltsön amennyit csak akar.

    A mi kis gagyi 22.000 forintos navnik már 2 éve jó szolgálatot tesz apámnak. Sose volt frissítve, nem is tudom lehet-e egyáltalán, mert a szoftver nevére semmit nem találtam a neten... :D
    De ettől függetlenül apám mindenhova odatalál, mármint odaviszo a gps. Nyáron Svédországba is azzal mentek ki...
    Itthon meg végképp szükségtelen ez a real time frissítés. Pesten még a 10 évvel ezelőtti autóstérképpel is eltalálok bárhová... Jó, persze biztos van 1-2 utca ami megváltozott stb... de összességében szerintem ez annyira kevés, hogy szinte elhanyagolható.

    #13: oh, magyarázza már el nekem valaki miért kell ez az állandó frissítés? :s Ha félévente egyszer rádugod az otthoni hálózatra vagy hasonló, felfrissíted azt jóvan... Nem hiszem, hogy szükséges minden nap, vagy minden héten frissíteni, hogy muszáj legyen menet közben mobilnetet használni... =/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák