Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Viktor81 #24 üzenetére

    Leírom kereken az én elgondolásom, aminek persze nem kell egyeznie.

    Lehet ezt többféleképpen is megközelíteni. Mert mindenki máshogy épít gépet, én anno rámentem ,hogy minél halkabb technikát hozzak össze, de munkahelyen felesleges, mert alapból van két szekrénnyel arrébb egy zúgó gép, tehát az én gépem nem fog elvenni, sem hozzáadni a zajterheléshez.

    Otthon próbálok minél csendesebbet összerakni.

    Aki fanless tápot vesz lehet minőségre való törekvés miatt teszi, szerencsére vannak már hybrid/eco megoldások is, amelyben ott a venti, viszont kapcsolóval lehet állítani ,hogy kapcsoljon avagy folyamatosan menjen a venti.

    Én inkább úgy látom, hogy a fanless vonalat kis fogyasztásnál lehet teljesen megoldani, nagoybb teljesítményű gépnél inkább a zajforrások számát lehet minimalizálni.

    Tehát: lehet venti nélküli a procihűtő, a VGA ( ha kell, de itt is van félmegoldás a hűtésre) és a táp is, emellett a házban lehet hangtalan venti, mert egy Swif2-nek tényleg nincs hangja.


    Ezeket jól összehangolva lehet elérni silent üzemmódot, teljesítmény esetén pedig hűtést lehet elhozni. Én ezt látom racionális megoldásnak pl.

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák