Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Jeanne d'Arc #33 üzenetére

    Szerintem nagyon félregondoljátok ezt az egészet (vagy én...):
    Amíg nem használja mindegyik szolgáltató egységesen, addig sose fog működni rendesen. Ha meg valaki nem akarja használni, akkor ugyanott leszel vele mint eddig, mivel te hiába használod, ha a másik nem hajlandó/nem tudja. A Viber pl. ugyanezen elven működik, csak ezt az egyet kellett volna feltenni mindenkinek, mégse voltak hajlandóak még ennyire sem. A Hangouts is pl. évek óta tudta ezt (mostanra meg kivették, hogy csináljanak több más appot - idióta google :U), lecserélte az alap sms kezelőt magára ha engedélyezve volt, és így működött. És ez gyakorlatilag minden telefonon előtelepítve van, vagy volt, mégse terjedt el.

    Szóval én nem várom, hogy ez egycsapásra megoldja ezt, mert:
    - ehhez minden szolgáltatónak támogatnia kell
    - a telefongyártónak támogatnia kell (ugye sok telefon egyéni sms/phone appot használ, mint pl. a Samsung is)
    - rá kellene szoktatni az embereket, hogy használják is.

    És amíg ez nem lesz azonnal használható módon gyárilag a rendszer része minden telefonon, hanem külön appként kell letölteni ezt is, akkor a delikvens előbb fogja letölteni a messengert, mivel azon van minden ismerőse és azt ismeri...

    Egyébként én is örülnék már ennek. Ismerősök miatt fent van a messenger, viber, whatsapp, skype is, és már rohadtul unom...

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák