Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz X Factor #21 üzenetére

    Sehol nem írtam, hogy végfelhasználónak kéne értenie hozzá.

    opr állítólag ért hozzá, ezért intéztem hozzá a kérdést, hogy hogyan oldaná meg.

    @opr: egyetértek, szerintem sem járja hogy ilyen történik egy igen drága eszközzel.

    Mellesleg felmész ide, és megnézed hogy mivan a surface-el.

    És akkor tételesen:
    Ami szamomra, mint vegfelhasznalo elfogadhato lett volna:
    - Eleve nem jelenik meg a frissites //tisztán látszik hogy nem vágod a sztorit, mivel Feature Upgrade (1903) után jött a probléma. Ez blokkolva volt Windows Update-en keresztül a 1903, és kézzel kellett felrakni. Nem mondhatod azt, hogy egy eszköz miatt másra ne jelenjen meg a legújabb OS.
    - 1,5 honapon beluli hibajavitas (ennyi kell, ezt megertem) //nem tudod milyen jellegű probléma volt, ezért nem köphetsz ilyen határidőket
    - De ha esetleg megsem jon ki 1,5 honapon belul, mert akkora adag szar kerult a palacsintaba, akkor is folyamatos kommunikacio, statuszreport a felhasznalok fele, esetleg mikor mar latszik a feny az alagut vegen, egy elore megadott deadline. //lásd fent, irreális elvárások

    Nem estem neked, láthatóan nem ismered és nem néztél utána a problémának, csak jöttél kiereszteni a gőzt. Nincs ezzel semmi baj, de néha talán tájékozódj ;)

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák