Új hozzászólás Aktív témák

  • myke01

    senior tag

    válasz twollah1976 #5 üzenetére

    Ez így igaz ,ahogy leírod . Így lehet egy jó szoftvert teljesen padlóra tenni . Sajnos már egy ideje csak a verziószám növekszik a Firefox névjegyében , azon kívül más nem nagyon észlelhető a laikusok számára . A fejlesztői eszközök biztosan meg adják az "örömet" a fejlesztőknek ,és jobban belelátnak a "gépházba" ezáltal , de valljuk be ,hogy a legtöbb felhasználót ez nem érdekli . A közönséges halandót az érdekli ,hogy gyors legyen ,stabil ,és ne kelljen sokat bajlódni ,ha működésre akarunk bírni egy áhított kiegészítőt . Bár a legtöbb embernél szerintem még az sincs ,mármint egy kiegészítő sem :K . A hétköznapi halandók arra használják a böngészőjüket ,hogy elolvassák a híreket ,megnézzenek egy-két videó YT-on , kiéljék a közösségi oldalak által kínált napi "agyelszívást" :D ,stb . Valljuk be ,ezekhez nem kell semmiféle kiegészítő ,csak az alap böngésző ,és ha már itt tartunk ,akkor erre megfelel bármelyik másik böngésző is a konkurenciától .Szinte minden oldalon az ember képébe tolják a Chrome-ot ,és legtöbb programmal is "érkezik" ,ha úgy akarja a gyanútlan user . A Google kezében a fölény az anyagi háttér miatt . Temérdek pénz áll rendelkezésre mindenre . A lényegre térve ,többen töltik le a Chrome-ot ,mint a FF-ot (sajnos) , és ezáltal többen is használják -------> a hétköznapi usernek az is megfelel általános használatra ( de akár az IE11 is ) .

    Összefoglalva : én is már csak megszokásból használom a rókás böngészőt ,meg azért mert lusta vagyok átköltözni egy másikra ( Chrome ,Opera,stb. ) :D

Új hozzászólás Aktív témák