Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SRC

    junior tag

    válasz a2d2 #1 üzenetére

    Az a problémájuk, hogy a Marketplace ingyenesen hirdethet a közösségi felületen ők meg nem. Végül is csak a lényeg maradt ki a cikkből :DDD

  • SRC

    junior tag

    válasz fairi #6 üzenetére

    Hardverapró is megérett már a csődre. Na, nem most, hanem amikor leuralták és betiltották a túlárazás jelzését a közösségnek a hirdetésekben és jöttek az olyan süket dumák, mint az "üzletrontás" meg a "minden annyit ér amennyit adnak érte" azaz mindenkit úgy verünk át, ahogy csak tudunk.
    Azóta a fele cucc irreális áron van a másik fele meg hibás. Tele van gányolt meg nem működő vacakkal. Csak a hardveraprón vertek át életemben, de ott többször is. Lényegében, ami nem garis az csak teszteléssel lehet megvenni, annyi a szemét...
    A csalás elleni védelmen a fentiek miatt egyenesen felröhögtem. FB-n legalább látod, ha kamu a profil.

  • SRC

    junior tag

    válasz #54625216 #15 üzenetére

    Te egyenlőségjelet teszel az FB regisztráció és aközött, hogy kitapétázod az internetet a magánéleteddel. Utóbbira senki nem kényszerít.
    Egy tanár azért FB-n tartja a gyerekekkel kapcsolatot, mert máshogy képtelenség. Van egy generáció, akinek van e-mail címe csak éppen nem nyitja meg a levelezési fiókját, mert az üzeneteket nem ott kapja. Hiába küldesz neki levelet, ha nem olvassa el, csak amikor már késő...
    Egy üzenet az egy üzenet. Tökmindegy milyen grafikus felületen olvasod el. Nem regisztrálsz FB-re mert jajj, de a Google az oké? Gmail-je a legtöbb alusisakos FB rettegőnek van én csak ezen nevetek.
    Az szerintem már gáz szint, hogy kilépnél egy munkahelyről emiatt. Ha te futár vagy és úgy hozol létre profilt, hogy "Motoros Tibi" sincs semmi. Ha programozol lehetsz te a Pythonos Laci. Senki nem fog lefejezni, pláne ha így is ismer mindenki. Az FB meg sokra megy ezzel a névvel. Találd fel magad.

  • SRC

    junior tag

    válasz #54625216 #20 üzenetére

    Ég szerelme hagyd már ezeket az apró betűket. El kell tudni engedni.
    Kell érte fizetni? Nem kell.
    Ha nem tartod be a feltételeket akkor mi van? Legrosszabb esetben törlik azt, amit idáig létre sem hoztál. Hatalmas érvágás lesz. Ismerős nélkül senki le se.. *ja egyébként, hogy mit adsz meg.
    Képzeld nekem egyetlen ismerősöm sincs az FB-n és emiatt egyáltalán nem is működnek a számomra idegesítő részei. Egyszerűen nincs felkészülve rá az FB (hála Istennek), hogy valakinek nincs egyetlen kapcsolata sem úgy vettem észre, de ettől még simán használom az MP-t, rákeresek emberekre ha megváltozott a számuk az évek alatt, vagy tartalmat fogyasztok, ha csak ott lehet stb. Az FB minden számomra hasznos részét használom a többit meg nem. Ilyen egyszerű.
    A legidegesítőbb eddig az volt, amikor valakit ismerősnek kellett jelölnöm, hogy fel tudjam vele venni a kapcsolatot, mert csak ismerősöktől fogad üzeneteket, de ezt nem jelezte a rendszer. Csak rájöttem, amikor nem válaszolt. Bejelöltem, elfogadta, megkérdeztem a számát, megadta, töröltem. Kicsit körülményes, de ritkán esik meg, hogy valakit nem tudok elérni. Belefér és így meglett a száma. Ergo a célnak megfelelt.
    Ez a "nem regisztrálok" ez nettó hülyeség. Ennek semmi előnye nincs. Elvnek meg epic fail az arcfelismerős utcai kamerák korában.

Új hozzászólás Aktív témák