Új hozzászólás Aktív témák

  • SRC

    junior tag

    válasz #54625216 #20 üzenetére

    Ég szerelme hagyd már ezeket az apró betűket. El kell tudni engedni.
    Kell érte fizetni? Nem kell.
    Ha nem tartod be a feltételeket akkor mi van? Legrosszabb esetben törlik azt, amit idáig létre sem hoztál. Hatalmas érvágás lesz. Ismerős nélkül senki le se.. *ja egyébként, hogy mit adsz meg.
    Képzeld nekem egyetlen ismerősöm sincs az FB-n és emiatt egyáltalán nem is működnek a számomra idegesítő részei. Egyszerűen nincs felkészülve rá az FB (hála Istennek), hogy valakinek nincs egyetlen kapcsolata sem úgy vettem észre, de ettől még simán használom az MP-t, rákeresek emberekre ha megváltozott a számuk az évek alatt, vagy tartalmat fogyasztok, ha csak ott lehet stb. Az FB minden számomra hasznos részét használom a többit meg nem. Ilyen egyszerű.
    A legidegesítőbb eddig az volt, amikor valakit ismerősnek kellett jelölnöm, hogy fel tudjam vele venni a kapcsolatot, mert csak ismerősöktől fogad üzeneteket, de ezt nem jelezte a rendszer. Csak rájöttem, amikor nem válaszolt. Bejelöltem, elfogadta, megkérdeztem a számát, megadta, töröltem. Kicsit körülményes, de ritkán esik meg, hogy valakit nem tudok elérni. Belefér és így meglett a száma. Ergo a célnak megfelelt.
    Ez a "nem regisztrálok" ez nettó hülyeség. Ennek semmi előnye nincs. Elvnek meg epic fail az arcfelismerős utcai kamerák korában.

Új hozzászólás Aktív témák