Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macman507

    aktív tag

    válasz hunluki #6 üzenetére

    Ez a nem trendi érdekes dolog. Régebben is történt már ilyen pár oldallal. Pl. MySpace, IWIW, MyVip és ki tudja még mik voltak.. annyira nem követtem ezeket :D
    De általában azért nem volt valami trendi már, mert jött egy új jobban működő oldal, amit többen is használtak, és utána "kénytelen" voltál te is használni, ha kapcsolatban akartál maradni a többiekkel. (Másik példa: Ventrilo, Team Speak, Mumble, Skype, Discord..)

    A FB meg eléggé kiforrott mára, és igazából nem nagyon van hasonló oldal, Google-nak se jött össze ugye a Google+ féle próbálkozás. Iskolákban is van hogy FB csoportokkal oldalanak meg bizonyos dolgokat az osztályok (Középiskola, Egyetem stb..)

    Instagram az új generáció MSN-je szerintem :) Legalábbis amikor én növögettem fel az MSN ment nagyon :D

    Az viszont érdekes, hogy én is úgy érzem, hogy a FB már nem igazán trendi, pedig nem vagyok már iskolás. Talán sose volt igazán trendi.. max érdekes egy ideig, de aztán megunták a fiatalok nagy része és áttértek Instagramra inkább. Aki meg most nő fel, az már beleszületett a kész FB rendszerbe, ahol mindenkinek a mindenkije fent van FB-on, de az Instagram-ot nem nagyon ismerik a szülők, tehát az a menő :D

    Emlékszem, amikor pár éve a színészek elkezdték sorra megkreálni az instagramjukat, kicsit megkésve a dologgal, de csak trendik lettek ezzel a lépéssel ők is :D

    Kár, hogy az Instagram-on van egy olyan pszichológiai érdekesség/jelenség, hogy ha kevés a követőd, akkor te nem lehetsz túl jó arc. Lányoknál ez mondjuk 1000 követő alatt lehet, srácoknál legyen 500, de ők örülhetnek ha egyáltalán elérik a 100 követőt :D

    Engem kiráz a hideg a "követők"-től amúgy, úgyhogy inkább "passzívan" használom és a lehető legkevesebb képet osztom meg magamról
    Van pár számomra érdekes oldal, amit követek és néha ránézek, de ennyi.

    Kicsit hosszú lett.. Lehet blogot/(cikket) kéne írjak inkább? De az már nem trendi.. :C

    1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

Új hozzászólás Aktív témák