Új hozzászólás Aktív témák

  • SRC

    junior tag

    válasz Reggie0 #38 üzenetére

    A világon semmi probléma nincs a pesti utakkal. Miről beszélsz? Kapcsold már be a köztévét ha nem tudod, hogy BP-n épült-szépült a legtöbb út az egész világon. Teljesen irreleváns, hogy én közben nézhetem a kertben a Citroent, amin vizsga van, csak nem indul be, a villamosságis meg vissza se ír, mert az csak az én hibám. Gyalogolni attól még tudok.

    Ha nem tudom megbeszélni a fogammal, hogy ne ugyanabban a hónapban lyukadjon ki, amikor a cipőm elszakad akkor lehet, hogy simán megdöglök a havi 180k-ból, de ez a legnagyobb rendben van. Nincs gond ezzel, mert így, ahogy most van vezetve az ország, nekem így a legjobb csak én nem értem, mert hülye vagyok. Az, hogy 2009 óta nem kapok juttatást az nekem nagyon jó. Így lettem versenyképes.
    Amikor kaptam akkor volt nekem rossz, csak nem emlékszem már rá milyen rossz volt nekem akkor. Most viszont minden szuper, növekedik és bővül. Egyedül a migránsok jönnek állandóan, de a hősök visszafordítják őket a kerítésnél és betemetik a rókalyukakat a kerítés alatt.
    Az átok Soros fizette hazaáruló ellenzéki politikusokkal van baj. Róluk sokat hallani, hogy már megint hazudnak, de amúgy minden más itt a legnagyobb rendben van. Járványt szóba se hozd, mert Cili néni mindent kézben tart és 16.000 gépet vettünk. Hazudozó orvosok vannak sajnos, akik nem vallják be, hogy lélegeztetőgép nagyhatalom vagyunk, helyette azt hazudják, hogy nem győzik a munkát, pedig a vásárolt 16.000 gépből még 1.300 darab sem megy. Nyilván hazudoznak,
    mert nem vettünk volna 16.000db-ot a hiányban a nagytétel miatt darabját ötszörös áron, ha 2000db is sok lenne. Őket is csak a Soros fizeti, hogy azt hazudják hogy sok a beteg. Ki ne derüljön, hogy itt minden szuper. Van egy pár millió ilyen barom alkalmazott, mint én, aki nem érti, hogy neki most milyen jó, de hülye az meg mindenhol van. Nincs itt semmi gond. Nézzünk inkább egy kismamát, aki elmondja, hogy milyen jó neki és most éppen 5 gyerek után felújítják a tetőteret, de hogy miből fizeti ki a vállalkozót 5 gyerek mellett azt nem tudom meg, csak azt, hogy ha gyűjti a számlákat, akkor majd esetleg visszakaphatja a felét HA s.gget nyal.
    Soha ilyen jó még nem volt a családoknak, mint most. Hogy én most élem meg először, hogy egy gazdasági totálkáros roncs áll a kertemben az nem a valóságomat tükrözi. Azt én csak álmodom. Aztán arra ébredek, hogy nekem van állásom tehát örülök. Boldog vagyok, mert meg vagyok védve. Jó nekem most. Most nekem nagyon jó, mert jó kormányom van. Ha más kormányozna pocsék lenne nekem, de így, nos így minden a legnagyobb rendben van.

Új hozzászólás Aktív témák