Új hozzászólás Aktív témák

  • Rokababa

    csendes tag

    Hát, nem is tudom. Én aktívan használom a Facebookot, de itt kifejezetten visszásnak találom ezt a lehetőséget. Pár hónapja az egyik kedvenc orosz beautyvloggerem beszélt anno arról, hogy a volt barátja Whatsappon (ha ez az az app, ahol lehet törölni az elküldött üzeneteket, amiket a másik még nem olvasott, vagy a Viberen, nem emlékszem pontosan) fenyegette- lelkileg terrorizálta úgy, hogy nagyon komolyan fenyegető üzeneteket küldözgetett neki folyamatosan a szakítás után. Ugye ezeket mikor megnyitja az ember az appot, jó vastagon kiemelve látja, ez a lány is rákattintott volna, hogy végigolvassa az életére törő fenyegetéssel kezdődő üzenetet, csak elmondása szerint meghűlt a vér az ereiben, azt se tudta, mit tegyen. Mire rászánta magát, hogy megnyissa, nem volt mit elolvasni, törölte a srác, még mielőtt megnyitotta volna.

    Tudom, hogy ez nem egy általános eset, főleg, hogy nem Facebookon és Oroszországban történt, illetve nagyon sok fórumon, például Disqus-on, stb. törölhető a már elhelyezett komment utólag is, de azért én ennek a lánynak az esetéből fakadóan tartok kicsit a dologtól... :( Bocsánat, ha ez nagyon off topic téma, gondolkoztam, inkább off topic hozzászólásnak jelölöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák