Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz terapeuta007 #42 üzenetére

    De a knoxot nem tudod nullázni teljes stock rommal se!!
    Meg legyalult imei-ket se tesz vissza teljes flash sem, érthetően.

  • #77646080

    törölt tag

    válasz terapeuta007 #42 üzenetére

    Tisztelt "terapeuta007" felhasználó!

    Kérlek, hogy vegyél vissza magadból, ezen a fórumon nem leszel attól "menő csávó" (aminek hiszed magadat :U ), ha úgy kezdesz egy választ, hogy "ha viszaolvasnal" (negatív felütés), utána következik az 50-es IQ emlegetése és a "bájos" BOY megszólítás. Én sem kezeltelek degradálóan, te se tedd. Hátrább az agarakkal!

    Az ég adta világon semmi újat nem írtál részemre, a posztod haszna pontosan egy nagy, kövér nulla.

    Nézzük sorra, miért.

    ha nincsen teljeskoru garanciad csak sima akkor tök m1 rootolod-e.

    Van teljes körű jótállásom, éppen ezért írtam, amit, tehát a "nincsen racionalis indoklásod boy" című mondatod teljességgel értelmetlen.

    odinnal 10perc alatt ujraraksz mindent bootloader firmware modem rom.
    minden samsungra megtalalod az alapromot még a szolgáltatotol függő romokat is.
    ha nincsen teljeskoru garanciad csak sima akkor tök m1 rootolod-e.
    5perces yt tutorialbol megtanulod az odin hasznalatat ha van 50IQ-d

    Tökéletesen tisztában vagyok ezzel is, alkalmazom is immár 8 éve, persze ezt te nem tudhattad, mert nem ismersz, de a lenézés, az bezzeg ömlik belőled. Lövésed sincs a beszélgetőtársad előéletéről, de nagyon alaposan el tudod ítélni, bele tudsz rúgni. Ez éretlen személyiségre vall (miként a magyartalan kifejezéseid, rövidítéseid, valamint, hogy képtelen vagy egy mondatot nagy betűvel kezdeni, de az IQ-t, az emlegeted ám több ízben is). Először a saját házad táján sepregessél!

    ilyenkor nem a root ellen kell lenni

    Kérem, idézd fel, hol és mikor írtam a root ellen! Ugyanis, amire válaszoltál nekem, abban a posztban ilyen nincs. Nem vagyok, soha nem is voltam általában véve a root ellen, tökéletesen meghatározható a helye és szerepe. Egy konkrét posztban szereplő, konkrét helyzetre válaszolva írtam (a paranoia volt a kiindulópont és hiába kapálózol ellene, a jótállás megőrzése igenis egy alátámasztott észérv). Köze nincs az általad felvetett zöldség-halmazhoz.

    Dőlj hátra, élvezd a gyönyörű júliusi napsütést és ne próbálj meg belekötni a másikba. Mindannyiunknak jobb lesz így. :D

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz terapeuta007 #42 üzenetére

    Most épp úgy beszélsz, mintha mekkora hátrány lenne, ha nem root-olsz.
    Soha nem root-oltam egyik telómat sem, de mégsem érzem azt, hogy lemaradtam volna az élet nagy dolgairól.
    Megvettem, használom, bódogság'. :D

Új hozzászólás Aktív témák