Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    Kicsit szkeptikus vagyok a multiprocessz módszerrel kapcsolatban. Azt értem, hogy azért van, hogy egyik böngészőfül ne tudja magába borítani a többit, mert külön processzben fut, de vanna közös dolgok, mint pl session infók, ami miatt mégsincs teljesen elszeparálva, szóval mégiscsak megtalálja a módját egy rosszul megírt lap, vagy kieg, hogy osszegányolja a másikat is. Ezenkívül a memoryleakes lapok, kiegészítők itt fel tudják zabálni az egész gépet. Van 8giga ram a gépemben, ebből a firefox összesen kap 4-t, és volt már olyan eset, amikor egy szar lap sok fülön megnyitva felzabálta a teljeset. A firefox belepusztult, de a gép nem. Kilőttem a ff-t, ujrainditottam, és nem történt semmi. Chrome, opera, vivaldi alatt ugyanez az oldal (tapasztalat, kipróbáltam), mivel processzenként kap 4 gigát, konkrétan kiirta a windows, hogy betelt a memória. Alig birtam bezárni, mert a windowsnak sem akaodzott már nagyon reagálni semmitre.
    Szoval, végfelhasználóként nem mindig jó a multi dolog.
    De este adok ennek a vivaldinak mégiscsak mégegy nagyon kicis esélyt. Mert sokáig Operás voltam, de a 12 után tűzrókára álttam át, mert az ujabbak sehogy sem birták megszerettetni magukat velem. Néztem a vivaldit is, de valami miatt méginkább jááájjj volt.

Új hozzászólás Aktív témák