Új hozzászólás Aktív témák

  • fairi

    addikt

    Nekem az érintőkijelző a megváltás volt, nyomógombosakat sose szerettem, SMS írás nekem nem ment,tudom valaki mesterien csinálta. Mikor megjelent az első normálisabb érintőkijelzős telefonok, azonnal belevágtam, kezdtem Omnia2-vel ami szódával elment, most már note 3.
    Már nem is tudok nyomógombost használni, iránygombok, joystickok (régi SE), :W

    1 napos készenlét? Hát mikor elutazok, akkor nem örülök neki,de már megszoktam, minden nap töltés. Este töltő,napközben használ, újra töltő.
    Ha 2-3 nap mehetne intenzív használattal annak tudnék örülni, de ez van...

    Nagykijelzők, alias phabletek is hasznosnak találtattak.Jó rajtuk netezni, sőt lehet ebookot olvasni, könyveket sose szerettem,cipelni őket,helyet foglal,kiszakad egy lap, elszakad a lap, megvágja az ujjamat.Hol járok most, elfelejtem gyorsan lapozással rájönni, utána ki is téptem egy lapot. Sőt leöntöttem valamivel.

    Addig okostelefonon:megjegyzi az oldal helyét, és lemerülés után se felejti el, akár sokezer könyv is lehet fent,5,7 colon már olvasható a dolog kényelmesen. Túl hosszan nem annyira jó, de amoled eléggé használható. 20-25perc utána abbahagy, később lehet folytatni (vagy aludni).Jah nem foglal fizikai helyet, még a Háború és béke is súlytalan. Bármiféle hiba ritkán van, könyv tuti ép marad, ja nem könyv hanem adatállomány.

Új hozzászólás Aktív témák