Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz .tnm #32 üzenetére

    Nálunk az egész városban szept 30. 23:59:59-kor lelőtték az FTTB-t. Előtte augusztusban mindenkinek felmondták a szerződését át-nem-állás esetére. Csak mivel sok volt a gyökér, aki leszarta, így 10.04-n ideiglenesen visszakapcsolták, hogy az a nem kevés idióta is átköthessen, és addig ne maradjon szolgáltatás nélkül. Azóta 3-4 autó járja a várost, hogy befejezzék. A nyárra idehoztak 5 Bukaresti csapatot heti/kétheti turnusokba, hogy átállítsanak mindenkit (mondjuk tróger munkát végeztek mindenhol, nem győztek utánuk "takarítani" a hazai erők), de hozzám sem értek el, és július végén felhívtak, hogy miért nem álltam át. Mondom, mert nem én akarom megszüntetni a hálózatot, hanem ők, így gyorsan átszerződtunk (volna) telefonon(, ha tudtak volna nekem jó 1,5 héttel későbbi időpontot adni. Így kicsit csúszott a dolog, mert másnap személyesen már tudtak adni nekem jó időpontot.) Aztán közben megjött a felmondólevél is, ahogy mindenkinek. Aztán kihúztuk a régi kábeleket, velük be az újat, eszköz fel, btidge, aztán hajrá. Vagy 1 hétig mértem is a korábbi csomagom sebességét, azóta a ping és a sebesség is drasztikusan romlott..

    Bár szerintem eredetileg is említettem, hogy városunkban.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák