Hird​e​té​s​

2018. február 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) joghurt

joghurt
(őstag)

Ez igen hasznos. Kár, hogy a legtöbb országban illegális.

Itthon konkrétan a NAV kérésére ki kell adni az adatokat (a rendőrségi nyomozáshoz képest töredék feltételek és kontroll mellett), és ha valaki ilyen módszerrel teszi hozzáférhetetlenné az adatokat, az kemény büntetésekre számíthat.

A tej élet, erő, egészség.

(#2) okiteki válasza joghurt (#1) üzenetére

okiteki
(kvázi-tag)

Kemény büntetés, szerintem magyarórszágon még senkit se büntettek meg saját gép letitkosítása után hogy nem adott infót a gép titkosító kulcsáról a NAV nak vagy a rendőrségnek ;]

(#3) Normi™ válasza okiteki (#2) üzenetére

Normi™
(őstag)

Vagy csak nem tudsz róla.Jogilag könnyen lehet,hogy megáll nyomozás szándékos akadályozásnak.

(#4) joghurt válasza okiteki (#2) üzenetére

joghurt
(őstag)

Kb. egy bizonyíték megsemmisítésével egyenértékű.
És ha olyan az ügy, akkor simán kiadják külsős cégnek feltörésre. És ezeknek eléggé vastagon szokott fogni a ceruzája, különösen hogy a végén majd te fogod állni a számlát.

A rendőrségi ügyekkel szemben itt még azzal fokozva, hogy nem-együttműködés esetén "véletlenül" épp téged (a céged) fognak kiválasztani szúrópróbaszerű adóellenőrzésre.

(#5) BlackPriest válasza Normi™ (#3) üzenetére

BlackPriest
(őstag)

pont rosszkor jött a zsarolóvírus...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#6) Normi™ válasza BlackPriest (#5) üzenetére

Normi™
(őstag)

Na igen,de egy szakember azért elég hamar kiröhögi ilyen dumával. :DDD

(#7) BlackPriest válasza Normi™ (#6) üzenetére

BlackPriest
(őstag)

nem mondtam komolyan. :N

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#8) Normi™ válasza BlackPriest (#7) üzenetére

Normi™
(őstag)

Nyilván tudom :)

(#9) togvau válasza joghurt (#4) üzenetére

togvau
(fanatikus tag)

ilyen esetre kell létrehozni a rejtett titkosított particiót. Nincs is ott semmi, csak egy vinyó random bitekkel ;)

A google lesüllyedt a microsoft szintjére :( A PayPal pedig LOP, csal, hazudik.

(#10) joghurt válasza togvau (#9) üzenetére

joghurt
(őstag)

Ja, és az összes irodai gép vinyójának döntő része random bitek tárolására van használva. Hihetően hangzik.

(#11) okiteki válasza joghurt (#4) üzenetére

okiteki
(kvázi-tag)

Ha jó a titkosítás akkor hiába külső cég vissza fogják adni az ügyet mert nem tudják feltörni emberi idő alatt egyik szakértő se vállalja el veszett ügy LÁSD: Zsaroló vírusos ügyek, nem vállalja senki sem azt tanácsolják hogy ha fontos fizess!!!

(#12) togvau válasza joghurt (#10) üzenetére

togvau
(fanatikus tag)

nem hihető, de nem is bizonyítható ez ellenkezője, így a piócák hoppon maradnak :)

(#13) joghurt válasza togvau (#12) üzenetére

joghurt
(őstag)

Ha csak random bitek vannak rajta, akkor ugye senkit sem zavar, ha felülírják néhányszor? ;]

(#14) togvau válasza joghurt (#13) üzenetére

togvau
(fanatikus tag)

miért írhatnák felül? jogtalanul nem használhatják más cuccát. Vegyenek maguknak vinyót.

(#15) kymera válasza togvau (#14) üzenetére

kymera
(senior tag)

Itt ezzel nem védekezhetsz :)

478,754,775,939,AM2 - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#16) LakiPali válasza joghurt (#10) üzenetére

LakiPali
(tag)

Itt nem hihetőségről vagy nem hihetőségről van szó, hanem először is nekik kell azt bebizonyítani, hogy én titkosítottam az adatokat, és hogy én titkosítottam az adatokat.

Én azt állítom, hogy nem tudok semmit a gépen lévő adatokról, mert pl. frissen vásárolt HDD-ről van szó, vagy másodkézből származó adathordozóról.

Egészen pontosan addig, amíg be nem bizonyítják, hogy azon nem véletlenszerű pszeudorandom adat van, hanem titkosított információ, pontosan addig véd az ártatlanság vélelme..

Idézem:

"A jogban az ártatlanság vélelme alkotmányos alapelv, amely szerint senki sem tekinthető bűnösnek mindaddig, amíg a büntetőjogi felelősségét a bíróság jogerős határozata nem állapította meg.Az ártatlanság vélelme a bűnösség vélelmének tilalma."

Mivel pszeudorandom, vagy titkosított adatról a kulcs hiányában nem állapítható meg , hogy az titkosított információ, ezzel a kör be is zárult. :C :W

[ Szerkesztve ]

(#17) LakiPali válasza LakiPali (#16) üzenetére

LakiPali
(tag)

Itt már a vád is megbukott, nemhogy a tárgyalás.

Tárgyalásra már eleve alapos indokkal és konkrét váddal lehet menni. Itt egyik sem teljesül.

Erőlködhetnek persze, jöhetnek hátulról mellbe dumákkal, de maximum be fognak sz*rni. :DD

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.