Hirdetés

2018. december 10., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Amerigo57

Amerigo57
(kvázi-tag)

90 Euróért bőven megéri.

Valószínűleg az első példányokat repülésszimulációra készíthették .

(#2) Tapsyfüles válasza Amerigo57 (#1) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

90 euró az oké, csak nem tudni milyen a belseje.
Design-ra nem rossz, de nem is én leszek a célközönség. ;]

Forza Ferrari

(#3) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Jól néz ki, és az árazással sem szálltak el, szóval egy tesztet elolvasnék róla!

(#4) Amerigo57 válasza Tapsyfüles (#2) üzenetére

Amerigo57
(kvázi-tag)

Volt 15 éve egy hasonló Japán Air Force fejhallgatóm , frekvencia átvitele

15Hz - 37.000 Hz között volt ,valamint szintén volt ,de a jobb oldalon egy tekergethető hangerőszabályzó gomb.

Ma is bánom , hogy eladtam.....

[ Szerkesztve ]

(#5) hemaka válasza Tapsyfüles (#2) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

En sem leszek az, ilyen ocsmanysagot ra nem tennek a fejemre.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#6) Tapsyfüles válasza Amerigo57 (#4) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Az már jó frekvencia tartományban szólt, tényleg kár volt eladnod...

(#5) hemaka: Ocsmánynak azért lehet az, mert ilyen helikopteres fülesre hajaz, de hát a nevében is ott van, hogy "egyenesen az amerikai légierőtől".
Azt furcsállom hogy nem RGB-s, pedig manapság minden az. ;]

Forza Ferrari

(#7) Tomassy00 válasza hemaka (#5) üzenetére

Tomassy00
(senior tag)

:Y Ha ez neked ocsmány, akkor kérdem én,,milyen,, hogy nézne ki az amelyik megütné a mércét nálad ? :F

(#8) hemaka válasza Tapsyfüles (#6) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Ha RGB-s lenne, na az mar igen, azonnal adnek erte akar 900 eurot is. :DDD

Tomassy00
En egy Takstar pro 80-at hasznalok PC-hez es egy Beoplay H4-et mobilhoz es notihoz. Inkabb a minimal vonalat erositem. De persze biztos van, akinek bejon ez a helikopteres style.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#9) Tapsyfüles válasza Tomassy00 (#7) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

A stúdió fülesek, azok letisztultak többségük.
Audio-Technica ATH-M40, Beyerdynamic DT 770 PRO, én az utóbbit használom igaz én nekem stúdiózáshoz is kell, de ebben a fülesben legalább mindent kihallok 5 - 35.000Hz.

Forza Ferrari

(#10) Tomassy00 válasza Tapsyfüles (#9) üzenetére

Tomassy00
(senior tag)

Ez a Beyerdynamic DT 770 PRO ez jó lehet gaming-re is ( 250 Ohm verzió ) ? Mostanába szeretnék venni egy új fülest játékra Árba úgy 150 euro lenne a plafon...

(#11) VS461

VS461
(fanatikus tag)

Vicces, de a vadászrepülőgépek pilótái nem ilyen fülesekkel repülnek - legalább is vadászrepülőgépen tuti nem. Egy HGU-68-ra hajazó headset meg kissé drágább lenne, bár egy jobb VR-szemüveggel bundle-be rakva akármennyi pénzért is el lehetne adni a magamfajtának :)

[ Szerkesztve ]

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#12) Tapsyfüles válasza Tomassy00 (#10) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Hát hogyne lenne már jó, ha téged nem zavar hogy nincs rajta mikrofon akkor élvezni fogod.
Ha lehet akkor a 80Ohm-os verziót vedd, a 250Ohm-os azért az eléggé halk, szóval eléggé meg kell erősítened ha akarsz vele rendesen hallani, de azt inkább stúdiózáshoz ajánlják.
A 32Ohm-os meg telefonon zenét lejátszóknak.
Ami neked kell az a 80-as. ;)

Forza Ferrari

(#13) Tomassy00 válasza VS461 (#11) üzenetére

Tomassy00
(senior tag)

Naaa neee monddddd ?! Téényleeeeg ?! Neeeem ?! Basszus hogy át lettünk baxva akkor mán hát ééé jaj :Y :U
:))

(#14) VS461 válasza Tomassy00 (#13) üzenetére

VS461
(fanatikus tag)

A cikk szövegére reagáltam - nem gondoltam volna, hogy neked is segítek vele. Szívesen, máskor is.

[ Szerkesztve ]

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#15) Tapsyfüles válasza VS461 (#14) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Forza Ferrari

(#16) Solten

Solten
(őstag)

Jonak tunik... :K

Saor Alba

(#17) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A cikk címe nagyon fájt. Azt hittem valami komoly cuccot látunk, de legalábbis ennél jóval komolyabbat. :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#18) Döglött Róka válasza Tapsyfüles (#9) üzenetére

Döglött Róka
(PH! addikt)

Azert kivancsi lennek a korodra hogy 35000ig mindent hallasz. 😀

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#19) vaakuum

vaakuum
(őstag)

Vezetéken lévő bizgentyűs fülest soha többet. Az előző sb tacticot is az nyìrta ki, hogy állandóan beakadt az asztal szélébe és mindig megtépte a kábelt. :W

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#20) ttt

ttt
(fanatikus tag)

Ahhoz az 5Hz-től 35kHz-ig fül is kell - embernek ilyen nincs :D

Mecool KIII Pro (S912) / Mecool KI Pro (S905)

(#21) Tapsyfüles válasza ttt (#20) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Úgy hívják hogy abszolút hallás, 10.000 emberből 1-nek van, engem az élet úgy áldott meg hogy legyen. :DDD

Forza Ferrari

(#22) Duree válasza Tapsyfüles (#9) üzenetére

Duree
(PH! kedvence)

Ne haragudj de olyan ember nincs a földön aki meghallja a 35 000Hz-et, de is beszéljünk az 5-röl. Az abszolute hallással rendelkezőknek sem lehetséges.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#23) Tapsyfüles válasza Duree (#22) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Én nem haragszom, és én nem a 35000Hz-ről beszéltem, csak azt hogy eléggé érzékeny a fülem, és kihallom az átlagosnál alacsonyabb, magasabb frekvencia tartományt.
Szép napot neked is! :)

Forza Ferrari

(#24) Sotho válasza Tapsyfüles (#21) üzenetére

Sotho
(PH! addikt)

(#25) ttt válasza Tapsyfüles (#21) üzenetére

ttt
(fanatikus tag)

Az lehet, hogy abszolút hallásod van, de annak semmi köze a füled frekvencia átviteli szélességéhez.
Az említett alsó és felső határ nem tartozik az emberi hallás tartományába. Viszont um. az ember nem mindig csak a fülével "hall". Van olyan tartomány akár lent, akár fent, amit érzünk, vagy inkább érezhetünk, mert ez már tökéletesen egyedi.
Ebből adódhat, hogy egy ilyen frekvencia átvitelű fejhallgatóval sokkal "teljesebbnek" hallod, érzed a hangokat.
Ha nálad ez így van, akkor nagyon jó neked. :D

Mecool KIII Pro (S912) / Mecool KI Pro (S905)

(#26) macman507

macman507
(fanatikus tag)

Az ilyen kábelbe elhelyezett hangerőszabályzók romlanak el először úgy vettem észre, ennél is főleg ez a része nem tetszik így elsőre.
Az külön öröm, hogy ez is szögletesre van tervezve, mondjuk elég közel van a fejhallgatóhoz, így talán nem akad majd bele semmibe.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#27) Döglött Róka válasza Tapsyfüles (#23) üzenetére

Döglött Róka
(PH! addikt)

Ettől még a 35000 hz-t nem hallod. Szóval lehet abszolút hallásod, nem 35000hz-től jobb a fülesed mert az senki nem hallja.

Viszont ezen ismeret hiányában az abszolút hallásod is megkérdőjelezhető. ;)

Szép napot neked is!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28) Piftuka válasza hemaka (#8) üzenetére

Piftuka
(PH! addikt)

"Inkabb a minimal vonalat erositem. De persze biztos van, akinek bejon ez a helikopteres style. "

Szerintem a Thrustmaster most éppen azért alkotott zseniálisat, mert ez a fejhallgató a '60-as, '70-es évek stúdió fejhallgatóit idézi (amelyek nagy rokonságot ápolnak a hadseregben használatos céleszközökkel).

Nyilván modern "köntösben", ez a dizájnon látszik, de abszolút tetten érhető benne az a "pórias" egyszerűség, ami azokat a fejhallgatókat jellemezte.

Nekem kifejezetten tetszik, és kíváncsian várom az első teszteket róla!

Hozzáteszem, hogy én sem raktam volna vezérlőt a kábelre; az mindig egy plusz hibaforrás.

Egyébként jól látom, hogy a fülpárna oldalt bőr, viszont a fület fedő részen plüss huzatot kapott? No, ez valóban zseniális megoldás!

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://fogyasztovedelem.kormany.hu / http://www.gvh.hu/fogyasztoknak / http://homar.blog.hu /

(#29) Piftuka válasza Tapsyfüles (#21) üzenetére

Piftuka
(PH! addikt)

Nekem "csak" egy hangra van abszolút hallásom, mellé kiváló relatív hallásom, viszont a hangos koncerteknek és zenekari próbáknak (no és a tinédzser kori hangos walkman-ezésnek) köszönhetően sajnos már a 14.000 Hz-et sem hallom meg!

Ahogyan pedig többen rámutattak, te eltévesztetted a fogalmakat, mert az abszolút hallásnak semmi köze - direkt módon - a hallott frekvencia tartományhoz.

Az viszont biztos, hogy a legjobb hallású csecsemő képes kb. maximum 30.000 Hz-et hallani, érzékelni, majd a kor előrehaladtával egyre inkább romlik a hallása a természetes öregedés, és a környezeti zajok miatt.

Nagyon szerencsés az, aki mondjuk 40 éves korára, még 16.000-17.000 Hz Hz környékén meghallja a magas hangokat.

[ Szerkesztve ]

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://fogyasztovedelem.kormany.hu / http://www.gvh.hu/fogyasztoknak / http://homar.blog.hu /

(#30) Lenry

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog

megkapta az Amerikai Egyesült Államok légierejének jóváhagyását is.
... a logójuk használatára.
és a közreműködésük valószínűleg ennyiben ki is merült.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) Redneck válasza Lenry (#30) üzenetére

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nagyjából nekem is ez jött le, ezért tartom félrevezetőnek a cikket. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#32) pitepeti71

pitepeti71
(PH! addikt)

Ha fejhallgatót akarok venni, akkor biztos hogy az a legjobb, ha a légierőtől kérek erre tanácsot, vagy jóváhagyást?

"A moderációs elvek soha nem objektívek, mindig óriási teret adnak a moderátoroknak, a moderátorok pedig mindig saját szubjektív elfogultságuk szerint, részrehajlóan moderálnak."

(#33) SH4D0W2011

SH4D0W2011
(őstag)

Azt hiszem szükségem van egy sokadik headsetre is. :DDD

(#34) Solten válasza pitepeti71 (#32) üzenetére

Solten
(őstag)

Nem, a flottatol is kerhetsz tanacsot.

Saor Alba

(#35) alvarezlopez válasza Tapsyfüles (#21) üzenetére

alvarezlopez
(kvázi-tag)

Nem vagy képben. Az abszolút hallás azt jelenti hogy memorizálni tudod pontosan a frekvenciákat referenciahang nélkül. Nem azt, hogy tág a frekvencia tartományt vagy képes meghallani. És sokkal gyakoribb, mint azt gondolod, csak sokan nem tudnak róla, mert mondjuk nincs zenei képzettségük. Kb. minden 100. ember képes rá.

[ Szerkesztve ]

(#36) Amerigo57 válasza Tapsyfüles (#23) üzenetére

Amerigo57
(kvázi-tag)

A denevérek hallása 35Hz- 105000 Hz közé esik , ez denevér fajonként függő.

Így Tapsifülesnek is lehet abszolút hallása.

[ Szerkesztve ]

(#37) Tomassy00 válasza Amerigo57 (#36) üzenetére

Tomassy00
(senior tag)

:C :D

(#38) Duree válasza Tapsyfüles (#23) üzenetére

Duree
(PH! kedvence)

Neked is szép napot, szerencsés vagy , hogy ennyire jó a füled.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.