Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigormortiis

    addikt

    Milyen gear-t ajánlotok mágusnak v16on? Eddig végig magus\seducer setekben voltam, gondoltam kifarmolom a hozzávalókat a 16os verziohoz, plusz willpoweres gyűrűk\nyaklánc, ezeket meg is tudom venni, és ahogy olvastam, veterán instákban is potyognak. Azért kérdezem, mert rohadt sok set van 16-ra, és igazi eltérést csak az utolsó bonusz képességben van.

    Múltkor volt szó arról, hogy mit látnánk szívesen a jatékban...nos, szerintem itt is bevezethetnék az item level- és gearscore rendszert, hogy ha lemegyek veterán instába, lássak már valamit a többiekből.

    Meg a dlckkel azért hozhatnának táposabb felszereléseket is, mert ahogy összehasonlítottam pl a v15-16os seteket, bolhafing különbség van csak. Plusz van egy rakás set, amit csak craftolni lehet...

    Na sebaj, elvileg következő dlcben már lehet crossfraction is csinálni a raideket, akkor hátha lejutunk oda is, mert ps4en sajna halovány a hun jelenlét. És a text csetet is várom már.

    Még valami: Caglornt rázzák gatyába. Ketten végigkentük az egészet, a pályan elszórt bossokat és eventeket hót fölösleges csinálni, mert semmit nem adnak. Így meg mi értelme? Legyen keménnyebb, viszont jutalmazzon remdesen.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák