Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigormortiis

    addikt

    válasz Running #439 üzenetére

    A Dual Swordos build mire való? A Destro staffosat használom, bevált, mondjuk shooting starom még nincs, nem könnyű kimaxolni a mages guildet, helyette power overloadot használok. 47-es vagyok, gyakorlatilag darálok mindent, instában is életképes, bár gondolkozom rajta, hogy bound aegis helyett inkább valamelyik pajzsot kéne használni, mert szörnyen gyorsan halok (instában). Kajálni inkább manára kajálok, de opció lehet, hogy marad a bound aegis (vonzzó a + magicka, ami plusz sebzést is ad) és a hp-t növelem majd kajával.

    Próbálkoztam megint a pvp-vel. Iszonyat sok idő már két szomszédos vár vagy bástya közötti közlekedés is, ami viszont a legidegesítőbb, hogy ha meghalok, csak a legközelebbi wayshrinenál térhetek magamhoz (hátasom van, de a fejlesztése az finoman szólva is kezdetleges). Van bárki, akinek tetszik, hogy ekkora b.szott nagy a pvp térkép? Szerintem gusztustalan, de ez is csak egy vélemény.

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák