Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecow

    aktív tag

    Nekem tetszik alapvetően a dolog!
    Nem sok mindenben változott ránézésre a Google IO óta, bár végülis még csak 1 hónap telt el azóta.
    Én nem lepődnék meg annyira, hogy flash alapon csinálták meg ennek fényében. Bár nem tudom mennyire támogatják a TV-k a flash tartalmat. GoogleTV-n persze simán menni fog.

    A videót végignézve nekem ez a netTV billentyűzettel elég erőltetettnek tűnik még, nekem legalábbis elég görcsösnek tűnik az ember aki irányítja a billentyűzettel, minden eszembe jut róla csak nem a "leanback", pedig ez egy reklám.

    Egyébként PC-ről tesztelve, akad néhány hiányossága.
    -A searchbox csak akkor kap fókuszt ha belekattintok az oldalba, így ugrott a csak kurzorral irányíthatóság.
    -Nem lehet full screenbe kitenni, csak, ha a böngésző vált full screen módba.
    -Jó, hogy youtube accounttal megtekinthetőek a playlistek, viszont nekem hiányosan jeleníti meg őket és nem is az összeset. Jó lenne, ha a favorites és a subscriptions oldalak is elérhetőek lennének.
    Kicsit össze gyúrhatnák a YouteubeXL-lel, ami kinézetben alulmúlja a leanbacket de funkcionalitásban többet nyújt.

    Nyergeld meg a nagyot

Új hozzászólás Aktív témák