Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    na
    ma én is w300i tulaj lettem....és azon tulajok egyike akiknek semmi prblémája nincs a telóval, kinézetre igen vagány, a fülhallgatók nagyon jó minőségűek, a szoftver könnyen kezelhető és jól testreszabható, a gombok felülete sztem meg minden csak nem ócska...nem tudom milyen emberke tesztelte, de nekem eddig jópár üzenet és a teljesnévlista ujratárolásom alatt egyszer sem sikerült mellényomni, a cikk írója arra panaszkodott h mindegyik gomb vízszintbe van süllyesztve és még egymásba is érnek és néha nem azt nyomod amit kéne....nekem a tömpe ujjaimmal még nem volt ilyen, egy vékonyabb ujju emberkével meg sztem pláne nem történhet, szal sztem kurva jó kis telefon, nem időgép, nasa műhold vezérlő, hanem telefon....ezt csak azért mondom, mert szinte midnegyik telós topicban és tesztben az első hsz : akinek telefonálásra kell meg zenére, annak jó lesz....kicsit nyersen kérdezem, de egy telefon mi a f*szra kéne még hogy jó legyen ? ebben is az mp3 már egy igen kellemes extra és nagyon jól szól mindamellett, a kihangosítás is fasza nagyon.....eddig 3 telóm volt, ezért fizettem a legkevesebbet de ez tudja a legtöbbet....az első 6210 esem amikor vettem 50 ezer volt előfizuval, akkor csúcsszéria, mai napig egy jó darabnak tartom.....utána volt egy 3650 esem, szintén megjelenésekor vettem, előfizuval 80ért, szintén a kora egyik legnagyobb tudású darabja volt, ezért meg fizettem 9 ezer forintot és 5x többet tud mint amit annakidején vagy ma elvártam volna egy ilyen árú darabtól

Új hozzászólás Aktív témák