Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ Mythos

    aktív tag

    válasz Prütyi #15 üzenetére

    A kijelzőről a 720-assal van összehasonlítási alapom. Közelről azért látszik, hogy vmi 240*320 vagy 480*640 pixeles, egyéb tekintetében sztem szép képe van. Minden esetre én korábban pont a netezés miatt vettem 480*640-es PDA-t, és elmondhatom, hogy így is elég sokat kell scrollozni, akkor gondolhatod egy olyan kijelzővel, ami negyed annyi pixelt jelenít meg... MSN-re én viszonylag korlátozottan használtam. Van egy csomó olyan program, amivel szinte már ''asztali gép - MSN'' környezetben érzi magát az ember, de én a beépített (bár ez a WM2003SE-re vonatkozik) programmal is jól tudtam használni. Játékra (és ide venném a navigációt is) sztem ugyan olyan jól használható mindkét fajta kijelző (bár a játék téren az én igényszintem nem túl magas, mivel nem erre ''használom''). Egyéb tekintetben (alapvető PDA funkciók: naptár, feladatok, e-mail - bár lehet manapság ezeket a userek nagy része nem is használja) sztem ugyanolyan jól megy mindkettőn.
    Lassan 3 éve használom az 720-asomat és most vettem egy n520-ast egy rokonnak és tesztelgettem elég sokat. A procija hasonlóan a 720-asnál arányaiban sztem pont a megfelelő alatt van egy kicsivel, de ez már nagyon kukacoskodás. Igazából használat során, meg 1-1,5 év alatt teljesen megváltoztak a ''felhasználói'' szokásaim. Korábban tényleg rengeteget neteztem rajta, most inkább navigációra, meg zenehallgatásra használom, meg persze szinkronban van a gépemmel, és így nálam vannak a levelet, todo-k, naptár stb. Persze azért jól jön néha a nagyfelbontás, de már meglennék nélküle is.
    Szóval ha tudod, hogy 80%-ban netezésre használnád, akkor vegyél (még ha használtan is) inkább egyet egy 480*640-as kijelzővel.

Új hozzászólás Aktív témák