Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Thrawn #28 üzenetére

    "A környezetszennyezés vagy az ökológiai lábnyom miatt aggódókkal ez esetben nem tudok egyetérteni. Ezt a Powerwallt a 10 év gari lejártakor elviszik tőled újrahasznosítani és kapsz egy másikat. Az előállítását környezetbarát módon fogják megoldani (alig keletkezik CO2), mert ha nem így lenne az lenne a tökéletes öngól nekik."
    Most még azt mondják el viszik. A tíz év vajon hogy is jön ki, mikor a megadott 1000 töltési ciklussal, használva ez nincs három év sem? A környezetszennyezés nem csak CO2-t jelent.

    "Akinek meg az nem tetszik, hogy ez csak egy részeleme egy rendszernek, mert kell hozzá még napelem, inverter, miegymás az így járt. Semmi nincs ingyen, mindennek van bekerülési költsége."

    Aki ellenvéleményt mond, annak a legnagyobb része gondolkodik, s úgy veti fel a problémákat. Nem megmond, mind a Tesla hívei is. Valamint az ellenzők jelentős része pont a Tesla/Apple marketing hittérítést szidja itt is. Kiegészítve azzal, hogy már láttam számításokat is, ahol minimum háromszoros árat számoltak áramtermelésre a jelenlegi normál rendszerrel szemben.

    #31 GhanBuri Ghan: Ennek mégis mi köze van hozzá? Vitattam bármi elemét is ennek? Mondtam ellenkezőjét?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák