Új hozzászólás Aktív témák

  • rbgm

    csendes tag

    régebben én is nagyon odavoltam a mobilos vindózért, volt is pár MDA Pro-m :-)

    viszont mióta O365, meg ablakozós Android van kulturált képernyőmegosztással TV-re, BT-s billentyűzettel, azóta már nem annyira érzem saját magam a szükségét ennek

    aki viszont még mindig, az mesélne nekem egy kicsit, számára mi mindenre lenne ez így jó vagy jobb, mint mondjuk a fenti ablakos Android O365-tel és egyéb online app-okkal?

    mára már szinte minden online (is) fut, néhány elmaradottabb vindózos vastagklienst leszámítva
    ha meg vkinek mindenképp muszáj a vindózos vastagkliens, de nem akar laptopot cipelni, csak telót, az elérheti az otthoni gépét neten, vagy előfizethet egy Windows-os VPS-re, és azt is eléri a mobiljáról is, aztán azon futtathat mindenféle régiséget, ha akar :-)

    ezeken túl amit én még gondolni tudnék, hogy muszáj hozzá Windows, az mondjuk a .net-es fejlesztgetés - de azt kétlem, hogy ilyen kis mobilon jó lenne

    ...illetve még esetleg egyéb játékok - de ott is azt hinném, hogy emulálva nem lenne elég teljesítmény hozzájuk

    szerintetek még mi más miatt lenne jó ez a mobilon vindózozás?

Új hozzászólás Aktív témák