Új hozzászólás Aktív témák

  • grafikus17

    senior tag

    Én megrendeltem még karácson előtt. Maximálisan elégedett vagyok vele. Navigál, ahogy kell és kész. Képernyő méret nekem elég, látom így is, amennyit használni fogom majd. Ennyiért IGO-val,( bocsánat IGO alapu ) nekem megérte.Érdekesség hogy, pont az én utca nevemet nem tudja :Y
    Semmi nem tökéletes. Már volt, hogy Veszprémben egy teljese abnormális úton akart elvinni a célhoz. Az biztos, hogy nem szabad csak rá hagyatkozni, nem árt előtte gugliban is megnézni hova is akarsz menni, feltéve ha van rá előtte lehetőség. Eddig mobilon használtam adatforgalommal ha kellett GPS, az sem volt egy nagy összeg, de ettől az ártól már én is elcsábultam.Van rá garancia, nincs meg mókolva, és nem húztak le az árával.Akár hol is nézegettem, ennél csak drágábban van és volt, és inkább kelet európai országok, és nem IGO-val, vagy épp semmivel.Ja és az is tetszik benne, hogy csak úgy zsebre tudom rakni, ha kiszállok a kocsiból, mérete miatt észre sem veszem a mobil mellett. Gyorsan talál műholdakat, legalább is a mobilhoz képest. :D A hangerő egy kicsit halk, ha a leghangosabbra állítom akkor meg torz. Lehet a kocsim zajszigetelése a ludas. ;]
    A ceruzát nem is kell használni, Csak a hangerő csúszkáknál kellett egyszer elővennem, próba kép. De anélkül is ment már menet közben.Legalább olyan veszélyes mint a mobil vezetés közben. Most csak az elején a próbálgatások miatt nyomogattam, teszteltem, de így is rendesen elvette a figyelmem az útról.Erről le fogok szokni ha már kiismerem.Kíváncsiságból megnéztem Trogir térképét, ahol a nyáron voltunk. Hát nem sok hasznát vettem volna, a sziget utcái bizony elég hiányosak, ez alapján nem találtam volna meg az appartmant.Végül is eljutottam oda is GPS nélkül. Szóval vannak fenntartásim vele néha, de ha 50-70 ezer forintot adtam volna ki érte, akkor már jobban zavarna a dolog,a hiányosságok. Így szemet hunyok felette és élvezem, mint egy olcsó jó és egyszerű kiegészítő társat, aki jó ha néha kéznél van.
    Egy jó dolog azért van benne. Na jó több is :K Mindig figyelmeztet a sebesség túllépésre, ami főleg lakott területen belül hasznos, én nem kapcsoltam ki benne.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Redmi note 7

Új hozzászólás Aktív témák