Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz alevan #19 üzenetére

    Vagy másfél tucatszor bonyolítottam PH! üzletet előreutalással (hol én utaltam előre, hol nekem utaltak). Legkényelmesebb, soha nem volt semmi gond. Sőt, olyan is volt már, hogy előre küldtem terméket (ill. nekem is hozott már így a postás alaplapot).

    Nem 3 napos újoncoknak meg háttérnélküli embereknek kell utalgatni negyedmilliót, harmadáras cuccra.
    Meg aztán a privátokból és írási stílusból is észre lehet venni dolgokat. Ha meg CSAK előre utalás van és személyes átvét vagy egyéb módok alapból ki vannak zárva, az már bőven elég ok, hogy másik hirdetés után nézzek. Mondjuk ahogy olvasom, ennek a Tomi fiúnak nem volt sok esze, ha valós adatait így kiadogatta a csalások során.

    Az szívderítő, hogy elkapták, de lássuk be, még ha elsőre durván is hangzik, hogy a vevőt is terheli valamennyire a felelősség, ha veszteség éri. A tanulópénz mindig drága, az ilyen utalgatásos dolgok előtt mindig alaposan fel kell mérni a helyzetet. Bizonyos összeg felett meg alapból kizárni a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák