Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Dany007 #10 üzenetére

    ez mind szép és jó. pár év alatt gondolom összelopott az arc 10 millát max 20-at. ez akkor 5-6 év kényszer.

    viszont akkor súlyozni kéne a többi tételt is, és ha így tennénk egy nav ellenőrzés során a legtöbb cégvezetőt helyben lőnék tartón, vagy menne krumplit ásni egy bányába 300 évre amit harmadolhatnak maximum. és akkor még csak az anyagi dolgoknál voltunk, a továbbiakban pedig elég hamar eljutnánk a vádjuk le akasszuk fel körökhöz ami nem biztos hogy jó ötlet lenne, elnézve a hazai igazságszolgáltatás pontosságát és precizitását, (az impotenciáját nem is említve) lennének "vicces" dolgok...

    nem kéne itt bányázni, ha az ilyen ügyekben is hatékonyabban tudnának fellépni a hatóságok, nem kéne éveket várni bármire is (senki ne mondja már hogy ha felnyomok egy bankszámlaszámot náluk akkor nem tudják záros határidőn belül lekérni hogy kié, onnantól látszik hogy van e bejelentett lakcím vagy nincs, lekérni hogy hol és mikor vásárolt, valahol benzinkúton, bevásárlóközpontban van kamera, azonosítható, elkapni), akkor kétszer meggondolná hogy belevág e ilyen méretekben...

    viszont az érem egyik oldala csak az, hogy nem tudják időben lekapcsolni és évekig ténykedhet, a másik a vásárlói mohóság, irdatlan olcsón kell minden, de annyira, hogy elutal vagyonokat csakhogy féláron kapjon iphone-t meg xboxot. ha nem lenne kereselet nem lenne kínálat se... engem is találtak már be ilyenek visszautasíthatatlan ajánlatokkal, "véletlenül" pont olyanokat keresgéltem, és mélyen piaci ár alatt kínálták a cuccot, garral, szemályes átvétellel, előre utalással... kösznem. idén húsvét vasárnap is betalált egy "ikea futár" hogy meghozták a hűtőt amit rendeltem, ki van fizetve vegyem már át... házszám kerület stimmelt... valszeg postaládáról talált be, és amikor jeleztem hogy nem rendeltem ilyet akkor is ragaszkodott hogy leteszi vigyem már el késő van menne haza nem érdekli... amikor mondtam hogy húsvét vasárnap van ember és ilyenkor a madár se jár nem hogy az ikea futár, akkor levágta a telót. gondolom jött volna utána pár órára a "család" ha átveszem hogy az az övék és felnyomnak ha nem adok egy 20-ast, vagy fizessem az átszállítást a lakásukra amit szintén ők nyeltek volna be, akármi. ingyen cucc nincs. ha valami nagyon olcsó az nagyon rizikós.

    bár továbbra is el tudnék képzelni egy tent city szerű felállást valahol az alföld közepén... de na. :R

Új hozzászólás Aktív témák