Új hozzászólás Aktív témák

  • erer1000

    őstag

    Nem kutakodtam, mert megbíztam a páromban , de amikor úgy kezdett el üzeneteket írni mobilon hogy elfordult, vagy még cigizni, vagy fürödni is vitte magával a mobilt , akkor furcsa lett.

    Persze "nincs semmi" ha kérdeztem

    Laptopja volt a szobában míg ő fürdeni ment , bele lestem, és FB-n egy srácnak irogatott folyton, hogy bárcsak itt lenne, mert nem tud aludni, meg hogy hiányzik.

    Amikor pár kimondottan olyan üzenetet találtam ami teljesen felbaszott, és ezt számon is kértem tőle, ki volt akadva hogy miért turkálok , kémkedek ?? Nem bízok benne?

    Aztán kiderült hogy egy ideje már csal engem...

    Utána meg még volt olyan görény hogy pl az én Elvira felhasználómmal vett névre szóló vonatjegyet a faszijának és hasonlók.

    Hát mondom ez a lány de elribancosodott.

    A közel 3 évből addig nem volt baj vele míg nem vették fel büfé szakra ahol bulika , sörike, cigike egész félév, és szó szerint heti 3x mentek bulizni, aztán még képes volt mentegetőzni hogy az új barátnői beszélték rá hogy menjen bele a titkos kapcsolatba :D

    Szóval ebben az esetben nem érzem magam bűnösnek mert bele néztem más cuccaiba. Ezen kívül soha meg nem fordult a fejemben

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

Új hozzászólás Aktív témák