Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Ha vastagabb lesz akkor annak valami komoly oka lesz, pl. ha tényleg ilyen nagy felbontású kijelzőt kapna, de és továbbra is azt gondolom, hogy felesleges lenne ekkora felbontás, főleg hogy így jóval erősebb CPU, erősebb GPU, nagyobb memória és szerintem nagyobb háttértár is kell. Ezekhez több energia kell, vagyis nagyobb akkumulátor. A piac 1-2 milliméter vastagodást még tolerálni tudna, de az iPad 2 súlya is fárasztó. Szerintem rossz úton járnak ha ebbe az irányba mennek, ráadásul "nem lesz hova fejleszteni", ami megint nem az Apple szokásos útja. Ők sokkal jobban szeretnek apró lépésekben haladni, ha már megszerezték a piacot.

    Igény nincs ekkora felbontásra, jócskán megdrágítja, megnöveli a méretét, megnöveli a súlyát, vagy lecsökkenti az akkuidejét...szóval én nem hiszem, hogy ebbe az irányba indulna az Apple, akinek a külső design gyakran még fontosabb mint a belső tartalom.

    Persze mindenképp szükség lenne a felbontás növelésére, sőt más irány a fejlesztésre nem is nagyon van, kivéve a súlycsökkentést. 1280x960 vagy 1920x1440 -es felbontásnak nagyobb haszna és nagyobb értelme lenne.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák