Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    A PS3 szekere szerintem ebben az évben fog megindulni. Nem mondom, hogy le fogja körözni a többieket, de talán sikerül csökkenteni a hátrányt, egész jó játékok vannak kilátásban. PC-re én egyetlen normális (és exkluzív) címet se találtam a C&C3 kiegészítőjén kívül (bár az is jön X360-ra tuti), a Far Cry 2 már tudjuk, hogy megjelenik PS3-mon is, a Mafia második része szerintem nem fog idén befutni legnagyobb bánatomra és itt nagyjából ki is merült a történet. Van egy olyan sejtésem, hogy az állóvizet a Blizzard fogja megint felkavarni egy tavaszi WoW kiegészítővel és egy őszi Starcraft II megjelenéssel...Ami valljuk be elég szomorú:( A PC-s eladásokról pedig mindent elmond a Crytek cég brutálisan alacsony bevétele, a Crysisból december elejéig nem adták el még a 100 ezredik darabot sem világszerte! A Bioshock-ot azért vette meg egy csomó ember (~1-1,5 millió) augusztusban, mert nem volt hozzá egy jó ideig működő törés, stb. Úgy látszik, ha muszáj az emberek fizetnek a szoftverért, legyen szó PC-ről van bármi másról, csak meg kell találni a módját és az árképzést...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák