Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz moonman #43 üzenetére

    Kiragadsz mondatrészt, amire hivatkozol, de egész mondatban épp nem azt jelenit.
    Azért van benne ISS, hogy azt használják, ha meg akarnak osztani valamit.

    Nevesítve? Benne van, hogy kizárólag
    NetMeeting, Remote Assistance, and Remote Desktop, ISS, File and Print services asználható.
    Más nem.

    Akkor pontosítok, technikailag lehetséges sokmindent használni, az eula viszont korlázozza. Tudom, hogy van mesterséges technikai korlátozás is az xp-ben, de nem az az eulában irtak oka, hanem az eula lehet oka a technikai korlátozásnak. Ne keverd az okot és az okozatot. Külső programmal több kapcsolat is használható, de az eulát sérti a használata.

    Jólvan, ezután már csak ismétlem magam.

    Ha valaki esetleg nagyon off-nak gondolná a párbeszédet, akkor emlékeztetem, hogy innen indult: ha a bbc megsértette a géptulajdonosok jogait a háttérkép cserével, akkor az ms is sértette a feketített háttérrel. Az eulára hivatkozva tiltakoztak ez ellen, erre beidéztem az eula megfelelő részeit, amit szó szerint értelmezve semmis az eula, ha nem legális az xp, emellett olyan szigorú korlátokat tartalmaz, amely alapján teljesen hétköznapi használattal is jó eséllyel megsértjük az eula tartalmát. (torrent kliens / webszerver is jó példa lenne a sok kapcsolatával és nem ms program létével).
    Moonman szerint nem azt jelenti az eula, mint ami a szövegében van. Szerintem azt jeletni ami bele van írva.

    bye

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák